Kilka słów o nas

Nasza firma powstała  dlatego, że wierzymy w to, że możemy zmieniać otaczający nas świat na lepsze. Jako przedsiębiorcy z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że – zamiast narzekać – trzeba działać, i aby coś w życiu osiągnąć trzeba po prostu działać.

Dzięki naszym działaniom i potrzebom naszych klientów udaje nam się łączyć te dwa światy dając im rozwiązania w postaci narzędzi IT takich jak KidsApp – program i aplikacja mobilna dla placówek żłobkowych i przedszkolnych.

Wspieramy naszych klientów również naszą wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu działalności, inspirujemy do działania i wprowadzania zmian. To przyjemne widzieć w codziennej pracy jak wspomagamy pracę naszych klientów i widzieć jak zmienia się ich świat.

Krzysztof i Aurelia Klonowscy – rodzice, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i w 2017 roku zaczęli tworzyć narzędzie KidsApp.

On – informatyk, Ona – inżynier transportu, razem stworzyli KidsApp – aplikację do komunikacji z rodzicami i do kompleksowego zarządzania placówką. Jak mówią, przy jej tworzeniu korzystali z własnego doświadczenia jako rodzice. „W domu ginęliśmy pod stertą karteczek z informacjami z przedszkola oraz naszymi własnymi przypominajkami, co i którego dnia należy zrobić”.

Prywatnie rodzice dwójki dzieci, Leona i Laury oraz miłośnicy jazdy na rowerze i motorze. Cenią sobie szczerość i otwartą komunikację.

KidsApp z narzędzia korzysta coraz więcej przedszkoli i żłobków. A ich pracownicy i rodzice, nie wyobrażają już sobie powrotu do przeszłości.