Pomoc +48 539 964 112, Sprzedaż +48 574 111 590 kidsapp@its.biz.pl

Aplikacja dla Przedszkoli i dla Żłobków.

KidsApp jest przede wszystkim dla Dyrektorów. Ułatwia kontakt z Rodzicami i pozwala na łatwe przypomnienie o płatnościach – takie, które jest czytelne i dla Rodziców, i dla placówki. Masowa wysyłka SMS o chorobie, zarządzanie kalendarzem? Nasza aplikacja to łatwiejszy kontakt, to również plus dla rodziców podczas rekrutacji – Twoje przedszkole jest przecież nowoczesne.

Tworząc KidsApp, myśleliśmy o rodzicach. W końcu sami jesteśmy rodzicami przedszkolaków i ich potrzeby są nam doskonale znane. W ogromie innych spraw zdarzało nam się zapomnieć – o liczbie nieobecności, opłacie za sensorykę, czy o ważnym wydarzeniu z życia przedszkola. Chcieliśmy też mieć wygodny kontakt z nauczycielami i możliwość szybkiej wymiany informacji. Właśnie dlatego stworzyliśmy aplikację, która pomaga rodzicom przedszkolaków. W KidsApp rozumiemy też nauczycieli. Wiemy, z jakimi problemami się mierzą, jak to jest liczyć obecność na milionach kartek, mieć kilkanaście grup na facebooku i przypominać każdym rodzicom z osobna o ważnych wydarzeniach. Wszystko to może być dużo łatwiejsze i mniej pracochłonne, gdy wykonane jest z poziomu jednej aplikacji.

KidsApp – dla Przedszkola dla Żłobka
Dla Dyrektorów, dla Nauczycieli, dla Rodziców.
Jedna aplikacja, wiele możliwości!

eCzytnik na tablecie

Rodzice mogą sami ewidencjonować pobyt dziecka w Twojej placówce dzięki eCzytnikowi. Wystarczy identyfikator dziecka i połowa czasu zaoszczędzona.

Wszystkie informacje trafią bezpośrednio do programu bez zbędnego chodzenia i przenoszenia go ręcznie, np. na pendrive.

Wiemy jak cenny jest Twój czas. 

Jak zwykle PROSTO I NA TEMAT!

Prosta, czytelna i praktyczna Aplikacja Mobilna dla użytkowników.

Image Item
Image Item
Image Item
Image Item
Image Item