Pomoc +48 539 964 112, Sprzedaż +48 574 111 590 kidsapp@its.biz.pl

Agnieszka Koluch-Horbowicz – trener Familylab

Moi Drodzy,

nikt z nas nie jest idealny, nie ma idealnego człowieka, nie ma idealnego rodzica, nie ma idealnego dziecka. Wiele z nas być może poszukuje “idealnego” rozwiązania wielu spraw ale czy one istnieją? Czy można zbliżyć się do ideału, być idealnym człowiek, rodzicem i dzieckiem? Te tematy będzie zgłębiała dla nas Agnieszka, która z pewnością przybliży nam wiele aspektów z życia w rodzinie.

Nie przedłużając wstępu, poznajcie Agnieszkę! ????

Agnieszka, certyfikowany trener Familylab (fundacja propagująca podejście Jespera Juula do wychowania), założycielka Wybieram Relację, pasjonatka Porozumienia bez Przemocy (NVC) i edukacji alternatywnej. Z wykształcenia kognitywistka, etnolingwistka oraz nauczycielka języka angielskiego.

W pracy nauczyciela, a później w roli mamy przekonałam się, że to, jak najczęściej podchodzi się do kontaktów z dziećmi w naszej kulturze – nie zadowala mnie i chciałabym podejść do tego inaczej. Szukając czegoś, co pozwoli mi wesprzeć moje kompetencje budowania dobrych relacji z nimi trafiłam na książki Jespera Juula oraz na Porozumienie bez Przemocy, a potem także na model Systemu Wewnętrznej Rodziny.

Familylab, Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz System Wewnętrznej Rodziny (IFS) są obecnie trzema głównymi filarami mojej pracy zawodowej i z ogromną radością dzielę się nimi z innymi, widząc jak wiele pozytywnych zmian wniosły one do mojego życia rodzinnego i zawodowego oraz do życia moich klientów. W oparciu o te trzy nurty prowadzę warsztaty i szkolenia, współpracuję ze szkołami i przedszkolami, prowadzę także konsultacje rodzicielskie oraz indywidualne sesje empatyczne.

Agnieszka Koluch-Horbowicz – certyfikowany trener Familylab