Pomoc +48 539 964 112, Sprzedaż +48 574 111 590 kidsapp@its.biz.pl

Czujesz, że  potrzebujesz zmiany?

Porozmawiajmy o tym!

 

opinia 1
opinia2
opinia3
opinia3
opinia4
opinia5
opinia6
opinia7
opinia8
opinia9
opinia10
opinia11
opinia12
opinia13
opinia 14
opinia 15
opinia 17
opinia 18
opinia 19
opinia 20
opinia21
opinia22
opinia23
opinia24
Image Item
Image Item

Daj się poznać, i zobacz czy to co od lat tworzymy, sprawdzi się rownież u Ciebie.

Może razem wdrożymy prosty i intuicyjny w obsłudze program do zarządzania przedszkolem oraz żłobkiem z aplikacją mobilną dla rodziców i nauczycieli — KidsApp.

Prowadzenie placówki jeszcze nigdy nie było takie proste!

Życie dyrektora przedszkola i żłobka nie jest proste…

Gdy zaczęłaś pracę, miałaś głowę pełną pomysłów. Chciałaś stworzyć miejsce, w którym dzieci byłyby szczęśliwe, wychowawcy spełnieni, a rodzice zadowoleni. Jednak rzeczywistość okazała się bezwzględna…
Codzienne obowiązki zajmują tyle czasu, że nie masz już przestrzeni na żadną dodatkową aktywność. Coraz częściej pojawiają się skargi od rodziców, kłótnie w zespole i kłopoty z budżetem. Jednak problem nie jest Twoje nastawienie — jesteś przecież zdyscyplinowana, dobrze zorganizowana i wiesz, czego chcesz.
Problemem jest system, z którego korzystasz.
Przy rozrastającej się placówce karteczki, notatki w zeszycie i tabelki w Excelu po prostu nie wystarczą. Prędzej czy później zahamują rozwój Twojego przedszkola i żłobka. Stracisz przez to mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy…
Dlatego potrzebujesz systemu, który zdejmie z Ciebie całą tę presję i odciąży w wykonywaniu codziennych obowiązków. Systemu, który będzie działać jak dobry asystent: pamiętać za Ciebie o ważnych wydarzeniach, ułatwiać rozliczenia oraz poprawiać komunikację z pracownikami i rodzicami.

System KidsApp ułatwi życie:

Dyrektorom

Nauczycielom

Rodzicom

Dla dyrektorów

To, co do tej pory robiłaś ręcznie, teraz zrobisz za pomocą kilku kliknięć. Rozliczaj placówkę dużo szybciej. Planuj grafiki nauczycieli, imprezy okolicznościowe i zajęcia dodatkowe sprawniej niż kiedykolwiek wcześniej. Komunikuj się z rodzicami i nauczycielami bez nerwów i nieporozumień.

dyrektor przedszkola korzystający z aplikacji KidsApp
nauczyciel podczas zajęć z dziećmi

Dla nauczycieli

Dzięki KidsApp nauczyciel będzie miał lepszy kontakt z rodzicami — nawet w czasie pandemii. Nauczyciel nie musi już poświęcać czasu na pogawędki o posiłkach i drzemkach, bo rodzic na bieżąco wie o wszystkim z czatu. W końcu będzie mógł porozmawiać o rzeczach, które są dla niego i rodziców najważniejsze — o rozwoju dziecka.

Dla rdziców

Aplikacja pozwala rodzicom lepiej zaplanować dzień po odebraniu dziecka z placówki, bo wiedzą dokładnie: co maluch jadł, jak się czuł i czy spał. Jednocześnie mają ciągły kontakt z wychowawcą, więc nie muszą do Ciebie dzwonić z problemami i denerwować się, gdy nie możesz odebrać telefonu, bo jesteś aktualnie na zajęciach.

rodzice korzystający z aplikacji KidsAp

Co zyskasz dzięki KidsApp?

Większą satysfakcję

Zobaczysz, jak Twoja placówka rozkwita, a efektywność rośnie. W końcu zrealizujesz wszystkie te projekty i pomysły, które do tej pory były tylko w Twojej głowie.

Mniej stresu i presji

Wszystkie potrzebne informacje do zarządzania placówką masz w jednym miejscu. Zdziwisz się, jak przyjemne może być prowadzenie przedszkola i żłobka, gdy odzyskasz kontrolę nad tym, co się dzieje w placówce.

Więcej pieniędzy

Wszystkie nieobecności są precyzyjnie zaplanowane, więc składasz zamówienia dopasowane do realnych potrzeb placówki. Ograniczasz niepotrzebne zużycie materiałów i jedzenia, dzięki czemu oszczędzasz nawet 600 zł miesięcznie!

Z

Bezpieczeństwo danych

Wszystkie dane są bezpieczne w chmurze, dobrze uporządkowane i dostarczone we właściwe miejsca za pomocą kilku kliknięć. Koniec zgubionych notatek, zabierania segregatorów na wakacje i chaosu w dokumentacji!

Zadowolonych rodziców

Rodzice są zadowoleni, bo mają: lepszy kontakt z wychowawcą, bezpośredni wgląd do swoich opłat i wszystkie potrzebne informacje o imprezach okolicznościowych organizowanych w placówce.

Dedykowanego opiekuna

Z naszym wsparciem wdrożysz aplikację w placówce w mniej niż 2 dni! Jesteśmy pod ręką cały czas, aż wszyscy dojdą do pełnej samodzielności w jej korzystaniu.
dziecko podczas zajęć online

Dlaczego nic nie ryzykujesz?

Wprowadzenie nowego programu do zarządzania przedszkolem i żłobkiem może budzić wiele pytań i wątpliwości. To zrozumiałe. Chociaż nie jest to duży wydatek, to wymaga odwagi, żeby go wypróbować.
Dlatego, zanim wydasz choćby złotówkę, za darmo pokażemy Ci, jak program działa w praktyce. Zobaczysz: o ile szybciej wykonasz swoje codzienne obowiązki, jak bardzo poprawisz komunikację z rodzicami i nauczycielami oraz ile pieniędzy oszczędzisz.
Wtedy na spokojnie sama ocenisz, czy KidsApp, to rozwiązanie dla Twojej placówki czy nie.
Nie kupuj kota w worku!

O nas

Zespół KidsApp to rodzice-programiści, którzy stworzyli aplikację odpowiadającą na ich własne potrzeby – potrzeby zapracowanych opiekunów kilkulatków, którzy szukają łatwego, wygodnego i szybkiego kontaktu z przedszkolem.

Tak na miarę XXI wieku.

O potrzebach, wątpliwościach i barierach rozmawialiśmy z innymi rodzicami, z nauczycielami i z dyrektorami placówek. Wnioski i pomysły wykorzystaliśmy tak, jak umieliśmy najlepiej – tworząc aplikację dedykowaną dla przedszkoli. A potem? Potem oddawaliśmy ją do testów i słuchaliśmy uważnie wniosków. Tak powstała KidsApp i tak działa nadal.

klocki drewniane

Nasz zespół

Krzysztof

Twórca KidsApp

Aurelia

Pomysłodawczyni KidsApp

Bartek

Tester oprogramowania

Weronika

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Dlaczego KidsApp?

KidsApp to nie tylko program do zarządzania przedszkolem i żłobkiem z aplikacją mobilną dla rodziców i nauczycieli. To także kompleksowa współpraca z dedykowanym opiekunem podczas wdrożenia programu w Twojej placówce.
Taki opiekun jest jak dobra Ciocia podczas okresu adaptacyjnego dziecka — wszystko wytłumaczy, pokaże i odpowie na każde pytanie. Sprawia, że cały proces przebiega dużo sprawniej i łagodniej.
Opiekun towarzyszy placówce tak długo, aż obsługa programu stanie się dla każdego oczywista. A gdy wszyscy zobaczą olbrzymie korzyści z aplikacji, całkiem zapomną o początkowych niedogodnościach.

dziewczynka podczas zajęć w przedszkolu
Dlaczego warto?

KidsApp to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich przedszkoli, które chcą iść z duchem czasu i po prostu – ułatwić życie sobie i rodzicom.

Wszystkie dane w chmurze

Aplikacja wymaga stałej dostępności do internetu – dzięki temu wszystkie dane zapisywane są w chmurze. To wygodne i bezpieczne.

Darmowa aplikacja dla wszystkich rodziców

Przedszkole udostępnia aplikację do pobrania wszystkim rodzicom, dla szybszego i wygodniejszego kontaktu. To dodatkowa zaleta wybrania placówki.

Panel obecności

Łatwiejsza kontrola frekwencji dzieci – nauczyciele z łatwością zaznaczają obecność podopiecznych, dyrektor może naliczać opłaty, a rodzice nie muszą liczyć ich na kartce.

Łatwe naliczanie opłat

Nasz panel opłat jest wygodny i dla dyrektorów placówek i dla rodziców, którzy widzą pozycje do opłacenia i nie muszą o nic dopytywać.

Wysyłka SMS i potwierdzenia odbioru

Masowa wysyłka SMS do wszystkich rodziców lub do wyodrębnionej grupy to łatwa wysyłka najważniejszych informacji.

Najważniejsze wydarzenia i aktualności

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela   To dzień szczególny bo przypominający nam Rodzicom, o tym, że mamy wsparcie w wychowywaniu naszych Dzieci. Dzień, który gdy się nad nim zastanowimy, pokaże nam jak wielki ciężar zdejmują z nas Nauczyciele edukując nasze Dzieci. Nie wiem jak Państwo...

czytaj dalej
Gdy nie ma nas w pobliżu

Gdy nie ma nas w pobliżu

Kto pyta - nie błądzi Bardzo dobre powiedzenie! I sprawdza się na praktycznie każdej płaszczyźnie życia Jeśli coś Państwa trapi, warto o to zapytać, porozmawiać. Bo być może powstaje niepotrzebny niepokój Małgosia Owczarek, która jest Psychologiem Dziecięcym poruszy...

czytaj dalej
kredki świecowe