Pomoc +48 539 964 112, Sprzedaż +48 574 111 590 kidsapp@its.biz.pl

Dla rodziców

Już dziś zapytaj, czy Twoje przedszkole korzysta z aplikacji

Już nie musisz pamiętać. Twój telefon przypomni Ci o wszystkim, co ważne z życia Twojego przedszkolaka. I to bezpłatnie!

Bycie rodzicem bywa trudne. 

Trzeba łączyć ze sobą opiekę nad dzieckiem, pracę i codzienne obowiązki. Przedszkole i żłobek mają za zadanie ich  w tym wesprzeć. Niestety, często przez wadliwą komunikację placówka nie może zrobić tego tak skutecznie, jakby chciała. 

Na szczęście dzięki aplikacji KidsApp każdy rodzic może uwolnić głowę od problemów — bez zaniedbywania spraw swojego malucha. 

Jak to jest możliwe?

  1. Rodzice mają na bieżąco kontakt z wychowawcą, więc wiedzą wszystko, czego potrzebują, żeby zaplanować swój dzień po odbiorze dziecka z przedszkola.
  2. KidsApp usuwa nieporozumienia związane z opłatami — każdy rodzic ma dostęp do wszystkich informacji na swoim telefonie.
  3. Rodzice mniej się denerwują, bo nie muszą już dzwonić bezpośrednio do Ciebie, żeby zgłosić nieobecność malucha. Z KidsApp zrobią to za pomocą kilku kliknięć!
  4. Aplikacja przypomina o nadchodzących wydarzeniach. Rodzice nie muszą już dopytywać i tracić czasu na szukanie informacji organizacyjnych, bo wszystko mają pod ręką.

Rodzice są bardziej zadowoleni ze współpracy z placówką, więc chętniej polecają ją innym. 

Aplikacja przypomni rodzicom o ważnych wydarzeniach w placówce i zliczy nieobecności dziecka. W każdej chwili opiekun może anulować zgłoszoną nieobecność – dzięki temu łatwiej zapanuje nad życiem przedszkolnym swojego malucha.

Rodzice zapominają o płaceniu czesnego i wyżywienia? KidsApp przypomni im o tym za Ciebie! Rodzice mają bezpośredni wgląd w swoje rachunki, więc nie mają wątpliwości co do wysokości opłat. Aplikacja ułatwia im też płatności, więc chętniej je wykonują.

Rodzice mają osobny czat do rozmów z nauczycielami, więc nie przesyłają Ci niepotrzebnych wiadomości. Jednocześnie są spokojniejsi, bo na bieżąco otrzymują kluczowe informacje o swoim dziecku.

rodzina korzystająca z aplikacji dla przedszkoli od KidsApp