539 964 112 / 508 233 821 kidsapp@devsoft.com.pl

Dla rodziców

Już dziś zapytaj, czy Twoje przedszkole korzysta z aplikacji

Już nie musisz pamiętać. Twój telefon przypomni Ci o wszystkim, co ważne z życia Twojego przedszkolaka. I to bezpłatnie!

Najważniejsze funkcje

– widok dzieci uczęszczających do placówki, opłaty (czesne i wyżywienie) ilość dni nieobecnych, wiadomości wewnątrz aplikacji, wydarzenia, zgłoszenie nieobecności, historia nieobecności oraz możliwość wycofania zgłoszonych dni nieobecnych dziecka w aplikacji, powiadomienia push”, przypomnienie hasła.

Z dostępu do tych funkcji możesz korzystać z poziomu aplikacji mobilnej dla Android i iOS  oraz przez przeglądarkę www. Placówka do, której uczęszcza Twoje dziecko przekaże Ci dane do logowania.

Twoja placówka nie korzysta z KidsApp?

 Skontaktuj się z nami.

Aplikacja przypomni Ci o ważnych wydarzeniach w placówce, zliczy też nieobecności Twojego dziecka, w każdym momencie możesz anulować zgłoszoną nieobecność – dzięki temu łatwiej zapanujesz nad życiem przedszkolnym Twojego malucha.

Czesne, wyżywienie? Sprawdzaj wpłaty i reguluj rachunki. I już czujesz, że trzymasz rękę na pulsie i nic Cię nie zaskoczy

Bieżące wiadomości oraz historia konwersacji to zdecydowane ułatwienie dla każdego. Od dzisiaj nic nie zostanie bez odpowiedzi.

rodzina korzystająca z aplikacji dla przedszkoli od KidsApp