539 964 112 / 508 233 821 kidsapp@devsoft.com.pl

Dla nauczycieli

Z KidsApp zarządzanie grupami i kontakt z rodzicami będzie czystą przyjemnością.

Mniejsza papierologia, łatwiejszy kontakt z rodzicami i większa frajda w pracy?

Z KidsApp zwiększysz satysfakcję i efektywność swoich nauczycieli — bez wywierania na nich presji! 

Nauczyciele mają mnóstwo na głowie — brykające dzieci, pytania od rodziców, organizację wydarzeń. 

Nic dziwnego, że tracą cierpliwość i powoli się wypalają. A wystarczy trochę ich odciążyć, żeby zobaczyć ich wielką kreatywność, troskę i zaangażowanie. 

KidsApp pomoże to osiągnąć dzięki takim funkcjom jak:

  1. Panel główny — wystarczy jeden rzut oka, żeby zobaczyć upoważnione osoby do odbioru. Nauczyciel nie boi się już pomyłki, bo ma wszystkie potrzebne dane na swoim telefonie. 
  2. Czat z rodzicami — wychowawca na bieżąco informuje rodziców o sprawach związanych z dziećmi. Dzięki temu przy odbiorze, zamiast rozmawiać tylko o jedzeniu i spaniu, może opowiedzieć o rozwoju dziecka. 
  3. Lita obecności — nauczyciel od razu widzi, ile dzieci pojawi się w przedszkolu. To mu pozwala lepiej się przygotować do zajęć. 
  4. Kalendarz — aplikacja przypomina o nadchodzących wydarzeniach. Informuje też o zadaniach, które trzeba do tego czasu wykonać. 

Każdy nauczyciel przynajmniej raz w swojej karierze miał serdecznie dość podliczania obecności i informowania o wynikach dyrekcji i rodziców. 

KidsApp sprowadza to do kilku kliknięć. Wychowawca za jednym razem oznacza nieobecności i przekazuje informacje odpowiednim osobom. 

Aplikacja umożliwia też:

  1. Oznaczenie płatnej i bezpłatnej obecności. 
  2. Edytowanie listy obecności.
  3. Eksportowanie listy obecności w dowolnym momencie. 

Aplikacja sprowadza komunikację z rodzicami, współpracownikami i dyrekcją do jednego, wygodnego miejsca. Wiadomości się nie gubią, czaty się nie mieszają, a kluczowe dane są cały czas pod ręką. Koniec z marnowaniem czasu na przekopywanie Facebooka, maila i smsów, żeby znaleźć przesłane informacje!