Pomoc +48 539 964 112, Sprzedaż +48 574 111 590 kidsapp@its.biz.pl

Agnieszka Jankowska-Figaj – Trenuj z Żabką

Moi Drodzy,

Dzielę się z Wami świetną wiadomością. Dołączyła do nas Agnieszka Jankowska – Figaj, “Trenuj z Żabką”.

Agnieszka będzie dzieliła się swoją wiedzą, o uważności w kwestiach bardzo nam bliskich, tematach związanych z nami, naszymi dziećmi, naszymi rodzinami. Bardzo cenię sobie jej wiedzę i doświadczenie. Nie przedłużając wstępu, zachęcam Was do poznania Agnieszki. ????

Agnieszka Jankowska – Figaj

Jako mama trójki dzieci, codziennie doświadczam jak bardzo, współcześnie żyjemy, wśród wielu rozpraszających nas czynników – od pracy, przez szkołę, po media społecznościowe. Bombardowani przez bodźce z których każdy,  walczy o naszą uwagę. Napięty grafik oraz  ogromny pośpiech sprawia, że łatwo się poczuć wyczerpanym i przytłoczonym. Dlatego tak cenię wartość uważności, która zapewnienia im narzędzia, wiedzę i zdolności do samoregulacji, koncentracji i reagowania na stresujące lub trudne sytuacje w zdrowy i pozytywny sposób.

Ukończyłam trening MBSR (Mindfulness Based Stress Reducution) oraz dwa certyfikowane szkolenia nauczycielskie: Metoda Eline Snel© „Uwaga, to Działa!” (Academy for Mindful Teaching, Holandia) oraz „Kimochis”  – programu inteligencji emocjonalnej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jestem w trakcie certyfikowanego szkolenia nauczycielskiego  MBSR (Mindful Academy Solterreno, Hiszpania).

W swojej pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi, sięgam także do własnej praktyki uważności, jogi oraz uważnej komunikacji opartej na Porozumieniu bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga i uczę rozpoznawania i rozumienia emocji, nawiązywania empatycznych relacji z innymi osobami oraz akceptowania siebie.

W książce dla dzieci “Przygody Psa i sowy. Bajki o uważności” zachęcam do  wprowadzania regularnych ćwiczeń uważności u dzieci w młodym wieku, co pomaga wzmocnić ich samokontrolę, obniżyć uczucie stresu i niepokoju, pomóc podnieść ich poczucie własnej wartości i ich regulację emocjonalną które mogą zabrać ze sobą w dorosłość.

Pozdrawiam

Agnieszka Jankowska – Figaj

Trenuj z Żabką